Jeszcze możesz się zapisać !

OPIS

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zmieniamy nie tylko datę warsztatu, ale i modyfikujemy zajęcia tak aby mogły  z niego skorzystać również osoby zaczynające przygodę z jogą. Szczególnie  zapraszamy te, które chcą poznać dynamiczne aspekty jogi i chcą pogłębić swoją wiedzę na temat lekkości i płynności vinyas.

Jeżeli  Tylko chcesz się dowiedzieć jak uaktywnić  bandhy i jak je  wykorzystać w codziennej praktyce. Jak świadoma praca z Twoją wewnętrzną energią pomaga nie tylko na macie.  A może chcesz dowiedzieć się jak nauczyć się płynnych przejść pomiędzy asanami: „jump back”,” jump through”,” Chakrasana”.

To nie może zabraknąć Cię tym razem na warsztatach.

Praktykując jogę skupiamy się na asanach, które są punktem zaczepienia naszej uwagi, to daje podstawę do koncentracji i samoobserwacji. Ashtanga  Joga to też vinyasy – płynne przejścia pomiędzy asanami, które wykonujemy  w rytmie naszego oddechu, za którymi podąża uważność i skupienie.  To one są tym elementem, który tworzy tapas – wewnętrzną motywację, ogień oczyszczający umysł i ciało, pozwalający odkryć głębie asan.

Dlatego na tym warsztacie skoncentrujemy się na tym co dzieje się między pozycjami. Będziemy wykonywać dodatkowe ćwiczenia wzmacniające bandhy. Nauczymy się łączyć ruch ciała z oddechem. Będziemy rozpracowywać każdą vinyasę z pierwszej serii Ashtanga Yogi szukając płynności i  lekkości. By nauczyć się „wskakiwać” do pozycji. Zatem będą przeskoki, rolowania, chakrasany czy balanse i „kruki”

Plan spotkania:

10.00 – 11.20 – najpierw rozgrzewka, krótka praktyka jogi i ćwiczenia przygotowujące bandhy, a potem będziemy pogłębiać płynność przeskoków w powitaniach słońca.

11.20 – 11.40 – przerwa, na którą rekomendujemy zabranie czegoś do picia i lekkiej przekąski dającej energię na drugą cześć warsztatów

11.40 – 13.00 –w tej części skupimy się na wchodzeniu w pozycje siedzące ,oraz przekonamy się, że wyjście z pozycji odwróconych poprzez chakrasanę jest łatwe i przyjemne.

ZASADY UCZESTNICTWA

Na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy. Regionalna Akademia Yogi – organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatu, jeżeli nie zapisze się minimalna ilość osób. Ze względu na wymogi sanitarne ilość miejsc jest ograniczona.

 Każdy  z uczestników przed wejściem na salę  musi zapoznać się z regulaminem uczestnictwa i uregulować całość kosztu wydarzenia.

ZAPISY:

Mailowo: akademia@jogin.com.pl lub telefonicznie 790-022-387 i 517-943-790

Uwaga: kliknięcie „wezmę udział” na FB jest super ale nie wystarczy.

Potwierdzeniem rezerwacji  miejsca na warsztacie jest wpłacenie zaliczki. Jednak zanim zrobisz przelew skontaktuj się z nami by potwierdzić, że są jeszcze miejsca. (w przypadku odwołania zaliczki będą zwracane)

KOSZT / PROMOCJA  „wcześniej taniej” (1) i „jogini RAY”(2)

Koszt udziału warsztacie to tylko 110 zł  – wymagana zaliczka to 50 zł

(1) Dla osób które zdecydują się na udział do 07 czerwca cena 99 zł

(2) Dla osób które uczestniczą w zajęciach Regionalnej Akademii Yogi cena 89 zł

Wpłaty na konto: 53 1240 1590 1111 0010 9178 6288 tytuł przelewu: „ imię, nazwisko, warsztat Banha jogina”

PROWADZĄCY:

To małżeństwo certyfikowanych nauczycieli jogi: Kasia i Robert, którzy na co dzień prowadzą  zajęcia  w Regionalnej Akademii Yogi  /  10 letnie doświadczenie i ponad 2000 godzin edukacyjnych/  – posiadają m. in. Certyfikaty: European Academy of ASHTANGA YOGA, Yoga Aliance:  RYT 500, YACEP. E-RYT 200.