"MAGIA JOGI'' - WARSZTAT

Czy wiesz na czym polega magia jogi? Dlaczego joga jest coraz popularniejsza? Jakie korzyści przynosi praktyka jogi? Czym różni się praktyka jogi od treningu fitness?

Weź udział w tych warsztatach, a znajdziesz odpowiedź na te i wiele innych pytań. Poznasz 3 najważniejsze elementy z ośmiostopniowej ścieżki jogi wg Patańjalego. Nauczysz się prawidłowego oddechu. Dowiesz się  jak koncentrować się na byciu tu i teraz oraz zatrzymać energię wewnątrz ciała, by łatwiej wykonywać asany, które sprawiając trudności.

Ten trzygodzinny warsztat przeznaczony jest  zarówno dla osób „zielonych”, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z jogą, a mających szereg wątpliwości, dla tych co już zaczęły praktykę (może samodzielnie ) i stanęły w miejscu jak i tych którzy praktykują regularnie, ale chcą uporządkować i usystematyzować swoją wiedzę.

Ilość miejsc ograniczona – jeżeli nie uzbiera się minimalna wymagana liczba uczestników organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów ( ze zwrotem kosztów). Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki (szczegóły poniżej).

Miejsce warsztatów: Studio ANDALUZJA, Ostróda ul. Drwęcka 5A

Czas spotkania: 19 lutego (niedziela) godzina 10.oo – 13.oo

Plan zajęć:

Pierwsza część: (warsztatowa): praktyka pranajamy, w tym nauka oddechu ujjayi. Poznasz i nauczysz się co to są  zamki energetyczne (bandhy) i jak je odnaleźć u siebie i praktycznie wykorzystać. Dowiesz się  co to jest dristhi  i nauczysz się koncentracji na tym co robisz w danej chwili. Wyjaśnimy tajemniczo brzmiące pojęcie Tristany.

Druga część: Praktyka jogi (po przerwie) W tej części będziesz mieć okazje zastosować zdobyte umiejętności z części pierwszej, praktykując I serię Ashtanga Vinysa jogi na poziomie dostosowanym do uczestników warsztatów

Zasady uczestnictwa:

Na Warsztat obowiązują zapisy. Zabierz ze sobą luźny stój umożliwiający ćwiczenie oraz matę do praktyki jogi (jeżeli nie masz maty daj nam wcześniej znać podczas zapisów -zorganizujemy). Nie zapomnij zabrać dobrego humoru.

ZAPISY:

Potwierdzeniem rezerwacji  miejsca jest wpłacenie zaliczki. Jednak zanim zrobisz przelew skontaktuj się z nami by potwierdzić, że są jeszcze miejsca.

KOSZT – to 90 zł ( za trzy godziny) – wymagana zaliczka w momencie zapisu to 35 zł

Wpłaty na konto: 12 1140 2004 0000 3102 8083 0715

 tytuł przelewu: „ imię, nazwisko, Magia jogi ” lub blikiem na nr tel. 790-022-387

PROWADZĄCY:

To małżeństwo certyfikowanych nauczycieli jogi: Kasia i Robert, którzy na co dzień prowadzą zajęcia  Vinyasa Yogi, Pilatesu czy „zdrowych pleców” – mają duże doświadczenie ponad 3000 godzin edukacyjnych. European Academy of ASHTANGA YOGA, Yoga Aliance:  E-RYT 500, RYT 500, YACEP.

Jeżeli dotarłaś/łeś  już tutaj możesz zapisać się również wypełniając poniższy   FORMULARZ:

lecz wcześniej zapoznaj się z polityką prywatności Polityka Prywatności