Wakacje z jogą w Puszczy Augustowskiej 2023r.

# Wolne miejsca mamy już tylko w terminie 19-26 sierpnia #

      Wakacyjny wypoczynek i przygoda w sercu Puszczy Augustowskiej. Leśniczówka z dala od zgiełku cywilizacji, natura to świetne miejsce by wypocząć i naładować baterie. To doskonały czas by pod okiem doświadczonej pary nauczycieli Kasi i Roberta Kaczkowskich poznać tajemnice Ashtangi jogi.
Bez znaczenia czy już praktykujesz tą formę jogi, czy może dopiero chciałbyś jej spróbować. Codzienna praktyka w połączeniu z atrakcjami tego miejsca pozwoli Ci odnaleźć harmonię i równowagę. Magia miejsca, przepiękna przyroda, wszechobecny zapach żywicy sosnowej, zapewnią Ci prawdziwy relaks ciała i umysłu. Zajęcia jogi będą prowadzone na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dlatego ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie

MIEJSCE POBUTU:

LEŚNICZÓWKA LIPINY to miejsce ze stuletnią historią, ale w nowej odsłonie położone w centrum Puszczy Augustowskiej, nad starorzeczem Czarnej Hańczy tuż przy Kanale Augustowskim. Kompleks to: – „Budynek leśniczówki„ to 6 dwuosobowych pokoi z łazienkami, kuchnia, jadalnia i salonem oraz wyjście na taras. – „Budynek Letni” to na piętrze 3 pokoje ( 2, 3, 4 osobowy) z łazienkami, a na parterze duża sala do praktyki oraz aneks kuchenny. Do dyspozycji gości są kajaki, łódki wędkarskie i rowery do wędrówek po puszczańskich okolicach. Jest też wędzarnia oraz suszarnia do grzybów i owoców. To naprawdę niesamowite miejsce. Kanał Augustowski za, Puszcza Augustowska przed domem, a 600 m dalej granica z Białorusią i dojazd WĄSKĄ LEŚNĄ DROGĄ. Niezwykle urokliwe miejsce, dzika natura oraz brak zasięgu sprawią, iż zapomnisz o całym świecie.

 WYŻYWIENIE:

Jedzenie to pyszna kuchnia wegetariańska  oparta na regionalnych produktach. Posiłki lekkie i zdrowe, sprzyjające aktywności fizycznej.

ATRAKCJE:

Puszcza Augustowska – jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce (pow. Ponad 1100 km2). Skład drzewostanu to w 85% bory, w mniejszej części też olsy i grądy. W borach prym wiedzie sosna i w znacznie mniejszym stopniu świerk. Często można natknąć się na drzewa , które osiągnęły wiek 120 – 200 lat i wysokość do 30m. Na obszarze puszczy mamy wiele jezior. Do największych należą: Wigry, Sajno, Białe Augustowskie, Serwy i Necko. Do większych rzek zaliczyć można Rospudę i Bliznę oraz Czarną Hańczę z dopływami Marychą i Wołkuszanką. Nie zapominajmy o Kanale Augustowskim o długości 101 km (w tym 82 km w granicach Polski) łączącym zlewnię Wisły i Niemna. Jest on udostępniony dla żeglugi i odgrywa dużą rolę w gospodarce wodnej i turystyce regionu.

Dla aktywnych

 – liczne szlaki rowerowe ( w tym Green Velo) //– spływy po Kanale Augustowskim, rejsy Żeglugą Augustowską // –  w odległości 40 km wodny wyciąg narciarski w Augustowie nad jeziorem Necko //– przejażdżki kolejką wąskotorową przez Puszczę Augustowską (przystanek Sucha Rzeczka) //– zwiedzanie Sanktuarium w Studzienicznej //– Klasztor Pokamedulski w Wigrach.

PRZYKŁADOWY PROGRAM:

Dzień  1:

przyjazd (od godziny 15.00) || 17.00 – spotkanie organizacyjne || 19.00- kolacja ||20.00- relaksacja

Dzień 2 – 6:

6.00 / 7.30 i 7.30/9.00 –  poranna praktyka jogi (możliwy podział na dwie grupy) || 9.00 – śniadanie || 14.00 – lunch || 17.00 – zajęcia warsztatowe || 19.00 – kolacja || 20.30 – wieczorna relaksacja / medytacja

Dzień 7:

6.00 / 7.30 i 7.30/9.00 – poranna praktyka jogi || 9.00 – śniadanie (Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd)

ASHTANGA JOGA:

To opracowana w Indiach dynamiczna odmiana Hatha Jogi. Istotą tej praktyki jest synchronizacja oddechu z ruchem  podczas wykonywania sekwencji asan (pozycji). To najbardziej wszechstronna aktywność, doskonała dla każdego: niezależenie od wieku i czy aktualnie posiadanej sprawności fizycznej. Praktyka w tym nurcie na pewno wzmocni i uelastyczni ciało. Na poziomie emocjonalnym zrównoważy i wyciszy Twój umysł.

PROWADZĄCY:

Katarzyna & Robert Kaczkowscy to nauczyciele , których połączyła miłość i pasja do jogi. Tworzą w Olsztynie Regionalną Akademię Yogi . Certyfikowani wg. Standardów Yoga Aliance na poziomie E-RYT 500 i YACEP a także Europen Academy of Ashtanga Yoga. Mają ogromne doświadczenie i ponad 3000 godzin edukacyjnych

KOSZT/ PROMOCJA

Cena regularna 2090 zł / a cena promocyjna 1960 zł

(dla I turnusu cena promocyjna do 31 maja
dla II turnusu cena promocyjna obowiązuje do 30 czerwca)

CENA OBEJMUJE CAŁOŚĆ POBYTU, WYŻYWIENIA, ZAJĘĆ JOGI. – dodatkowo płatny będzie tylko spływ kajakowy (dla chętnych)

Tylko wpłata zaliczka 550 zł rezerwuje miejsce na liście.

Pozostałą cześć kwoty, należy uregulować:
Termin I – do końca 15 czerwca 2023r. (wyjazd lipcowy)
Termin II – do końca 15 lipca 2023r. (wyjazd sierpniowy)

Po wpłacie zaliczki, istnieje możliwość rozłożenia pozostałej kwoty do całości na raty – ustalenia indywidualne

Ø Wpłaty na konto mbank: 12 1140 2004 0000 3102 8083 0715 tytuł przelewu: „Lipiny (termin wyjazdu) Imię i nazwisko”
Ø W przypadku odwołania wyjazdu ze strony organizatorów całość wpłaconej kwoty jest zwracana. W przypadku rezygnacji uczestnika zaliczka jest bezzwrotna.

 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji to pisz lub dzwoń

e-mail: akademia@jogin.com.pl  lub tel. 790-022-387 i tel. 517-943-790

Jeżeli dotarłaś/łeś  tutaj:

zapisz się wypełniając poniższy   FORMULARZ rejestracyjny:

wcześniej zapoznaj się z polityką prywatności Polityka Prywatności