Regionalna Akademia Jogi  powraca w tym roku  z zaproszeniem do spędzenia wakacji z jogą w samym sercu Puszczy Augustowskiej.  Wyjazd jest odpowiedni dla osób na każdym poziomie zaawansowania praktyki jogi. Również osób chcących  spróbować i poznać bliżej dynamiczną formę praktyki.

Wybierz ten letni wyjazd połączony z wypoczynkiem w Puszczy Augustowskiej, w klimatycznej leśniczówce. Pod okiem pary doświadczonych nauczycieli  Kasi & Roberta, dzięki którym poznasz tajemnie bezpiecznej praktyki Ashtanga Jogi.

POZNAJ SZCZEÓŁY I ZAPISZ SIĘ

WAKACJE Z JOGĄ

MINIONE WYDARZENIA

TWOJE PIERWSZE KROKI Z JOGĄ
Jeżeli chcesz się przekonać czym jest joga, a  nawet o niej słyszałaś/eś… może nawet próbowałeś –  to ten warsztat jest dla Ciebie. Mówią, że „joga to nie fitness”, i przynosi wiele korzyści, że działa na wielu poziomach. Uważasz, że nie nadajesz się do tego, bo nie jesteś rozciągnięta/ty, albo nie ten wiek… bo masz jeszcze wiele innych wątpliwości. Nie musisz  zapisywać się na kilkutygodniowy kurs aby uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań związanych z jogą. W czasie tego warsztatu przekonasz się CZY joga może być dla Ciebie i CZYM może być dla Ciebie.

Po prostu zapisz się i weź udział w tym wydarzeniu
NAUCZ SIĘ ODDYCHAĆ PRAWIDŁOWO - ODDETCHNIJ PEŁNĄ PIERSIĄ
Oddychanie jest kluczowym procesem życiowym, który wpływa na wiele aspektów naszego zdrowia i codziennego funkcjonowania . Ale czy Ty oddychasz prawidłowo?  Czy wiesz na czym polega zdrowy oddech? Na co możesz mieć wpływ stosując różne techniki oddechowe? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź biorąc udział w warsztatach. 
  Poznaj szczegóły i zapisz się:

Regularne zajęcia jogi w nowym studio SI BALANCE

      Jedyne takie studio w Olsztynie, gdzie w poniedziałki, środy i piątki o poranku możesz regularnie praktykować Ashtanga Jogę. A popołudniami zanurzyć się w Vinyasa joga.
Zajęcia dla was prowadzi  para nauczycielska posiadająca certyfikat: European Academy of ASHTANGA YOGA, oraz  Yoga Aliance  E-RYT 500.
Przekonaj się studio Si Balance ul. Partyzantów 76/6 Olsztyn
poznaj aktualny grafik zajęć jogi  w studio Si balance

Warsztaty ODDECH I RUCH Olsztyn

Ten warsztat przeznaczony jest dla każdego kto chce poznać zasady prawidłowego oddychania  i nauczyć się oddychać optymalnie w sposób naturalny.
Chcesz  poznać szczegóły, kliknij tutaj: 
SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Warsztaty ODDECH I RUCH Ostróda

Biorąc udział w tych warsztatach  przekonasz się, że możesz świadomie wpływać na jakość oddechu, pomimo że jest  procesem autonomicznym. Poznasz jak zmienić  niezdrowe nawyki oddechowe i dlaczego jest to tak istotne.
poznaj szczegóły wydarzenia KLIKAJĄC TUTAJ

NOWY SEZON ZAJĘĆ 2023/2024

Już od 1 września zaczynamy nowy sezon zajęć w Klubie Body Perfect w Olsztynie. Poranne zajęcia to Ashtanga Joga, a po południu zajęcia Vinyasy Jogi.
Od 5 września wznawiamy zajęcia w  Ostródzie w Studio Tańca Andaluzja. Tam możecie wziąć udział w zajęciach Zdrowych Pleców, Pilatesu i oczywiście w zajęciach Vinyasy Jogi na poziomie początkującym i średniozaawansowanym.
Od 18 września  startujemy z zajęciami w nowej lokalizacji  w dzielnicy Dajtki w Olsztynie. Tu spotkacie się z nami w poniedziałki i piątki na zajęciach Vinyasy Jogi.
Szczegółowy rozkład jazdy tutaj

Praktyka Jogi właśnie dla Ciebie

 Masz  postanowienia, albo potrzebę poznania jogi, bo tyle o niej słyszałaś/łeś. Zrób to teraz pod  okiem  do doświadczonych nauczycieli. Do wybory masz dwa miejsca:  Klub fitness BodyPerfect w Olsztynie. Jeżeli jesteś z Ostródy lub okolic to koniecznie zajrzyj do Studia Andaluzja.
Szczegółowe lokalizacje znajdziesz tutaj:
a szczególowy grafik zajęć jest dostępny tutaj:

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI

Dla uczczenia Międzynar0dowego dnia Jogi, ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne ONZ  w grudniu 2014 r, z inicjatywy premiera Indii Narendry Modi  organizujemy PORANNĄ JOGĘ W PLENERZE!
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 18 czerwca 2023 r. o godzinie 10:00 na Boisku do Koszykówki CRS UKIEL w Olsztynie!
Poranną Jogę poprowadzą nauczyciele Regionalnej Akademii Yogi  Katarzyna i Robert Kaczkowscy.
Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy pod numerem telefonu: (89) 612 97 97. 

Wakacje z jogą w Puszczy Augustowskiej

Wakacyjny wypoczynek i przygoda w sercu Puszczy Augustowskiej. Leśniczówka z dala od zgiełku cywilizacji, natura to świetne miejsce by wypocząć i naładować baterie. To doskonały czas by pod okiem doświadczonej pary nauczycieli Kasi i Roberta Kaczkowskich poznać tajemnice Ashtangi jogi.
Bez znaczenia czy już praktykujesz tą formę jogi, czy może dopiero chciałbyś jej spróbować. Codzienna praktyka w połączeniu z atrakcjami tego miejsca pozwoli Ci odnaleźć harmonię i równowagę. Magia miejsca, przepiękna przyroda, wszechobecny zapach żywicy sosnowej, zapewnią Ci prawdziwy relaks ciała i umysłu. Zajęcia jogi będą prowadzone na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dlatego ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie

Czerwcowy weekend z jogą
w Młynie Tomaryny

Długi, czerwcowy weekend to świetna okazja by oderwać się od codzienności i zanurzyć się w Praktykę jogi. Zapraszamy  na spotkanie z Jogą do bajkowego miejsca „Dobry Zaczyn – Młyn Tomaryny” położonego na granicy Warmii i Mazur. W czasie pobytu będziemy zagłębiać się w praktykę Ashtanga Vinyasa jogi, poznamy jej aspekty, techniczne.  Ale  wyjazd to przede wszystkim czas relaksu  a dodatkowo możliwość udziału w warsztacie pieczenia chleba czy spływie kajakowym. Rozkoszowanie się malowniczą okolicą i przepiękną przyrodą.

Magia Jogi

Czy wiesz na czym polega magia jogi? Dlaczego joga jest coraz popularniejsza? Jakie korzyści przynosi praktyka jogi? Czym różni się praktyka jogi od treningu fitness? Weź udział w tych warsztatach, a znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań