Warsztat Oddech i Ruch w Ostródzie

Oddychanie jest kluczowym procesem, który wpływa na wiele aspektów naszego zdrowia i codziennego funkcjonowania m.in. wspomaga zdrowie i koncentrację. Ma wpływ na poziom stresu.

Biorąc udział w warsztatach  przekonasz się, że możesz świadomie wpływać na jakość oddechu, pomimo że jest  procesem autonomicznym. Poznasz jak zmienić  niezdrowe nawyki oddechowe i dlaczego jest to tak istotne.

Poznasz czynniki i sposoby oddychania, które pomagają w efektywnym dotlenieniu organizmu, dowiesz się jak pracować z ciałem, by oddychać w sposób naturalny i bardziej wydajny. Przekonasz się, że poprzez oddech wpłyniesz na regulację układu nerwowego i własne samopoczucie. Poznasz techniki oddechowe, które poprawią jakość  twojego życia.

Dla kogo?

Ten warsztat przeznaczony jest dla każdego kto chce poznać zasady prawidłowego oddychania  i chce nauczyć się oddychać optymalnie w sposób naturalny.  Nie musisz praktykować jogi, ale zabierz ze sobą luźny stój do ćwiczeń i matę do praktyki Jogi czy pilatesu.

Plan Warsztatu:

Cały warsztat potrwa  3 godziny i będzie podzielony na dwie części:

– pierwsza teoretyczna, w której przedstawimy podstawowe zagadnienia na temat prawidłowego oddychania. Przekazywane informacje, będą przeplatały się z prostymi ćwiczeniami oddechowymi.

– druga część praktyczna, w której przerobimy ćwiczenia oddechowe ułatwiające prawidłowe oddychanie, a tym samym wspomagające funkcjonowanie organizmu.

Koszt udziału:

To inwestycja tylko 129 zł / za kurs (cena regularna).

To inwestycja tylko  99 zł  / za kurs (dla osób posiadających karnet Studio Tańca Andaluzja).

Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 50 zł, która jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.

Płatność tylko na konto:  w Banku PeKao S.A.   53 1240 1590 1111 0010 9178 6288 tytuł przelewu: „ Imię, Nazwisko – warsztat oddechowy Ostróda

lub blikiem na tel. 790-022-387

Zapisy:

– Na warsztat można zapisać się tylko przez formularz na stronie:

https://regionalnaakademiayogi.com.pl/formularz-zapisu-na-warsztaty/

lub

– u prowadzących zajęcia pod nr tel. 790-022-387  lub  517-943-790

Dodatkowe informacje:

Możesz uzyskać  pisząc maila: info@regionalnaakademiayogi.com.pl lub pod numerami telefonów jak wyżej. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania warsztatów w przypadku zapisania się mniejszej ilości osób, niż wymagane minimum. Wówczas wszystkie koszty są zwracane.

Prowadzący to:

Kasia i Robert – para nauczycieli, którzy na co dzień prowadzą zajęcia  Yogi, Pilatesu czy Zdrowych Pleców. Mają duże doświadczenie, ponad 3000 godzin edukacyjnych. Uczestniczyli w wielu kursach i szkoleniach z zakresu anatomii i technik oddechowych. certyfikaty

European Academy of ASHTANGA YOGA, Yoga Aliance:  E-RYT 500, RYT 500, YACEP.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ