Warsztat TWOJE PIERWSZE KROKI Z JOGĄ

02 MARCA  2024r. w godzinach 10.00 – 14.00  / Studio Si Balance  / Olsztyn –  ul. Partyzantów 76 / 6

Opis warsztatu – przeczytaj lub od razu przejdź do formularza zapisu

Jeżeli chcesz się przekonać czym jest joga, a  nawet o niej słyszałaś/eś… może nawet próbowałeś –  to ten warsztat jest dla Ciebie.

Mówią, że „joga to nie fitness”, i przynosi wiele korzyści, że działa na wielu poziomach.

 Uważasz, że nie nadajesz się do tego, bo nie jesteś rozciągnięta/ty, albo nie ten wiek… bo masz jeszcze wiele innych wątpliwości. Nie musisz  zapisywać się na kilkutygodniowy kurs aby uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań związanych z jogą.

W czasie tego warsztatu przekonasz się CZY joga może być dla Ciebie i CZYM może być dla Ciebie.

Po prostu zapisz się i weź udział w tym wydarzeniu.

Dla kogo? Ten warsztat przeznaczony jest dla każdego, kto chce poznać bliżej czym jest joga. Jest dla tych, którzy chcą przestać traktować jogę jako formę fitnessu. Dla tych, którzy już postawili pierwsze kroki ale nie wiedzą co dalej.

Poznasz podstawowe pojęcia związane z jogą, zasady praktyki, podstawowe pozycje i techniki oddechowe. Jednym zdaniem przedstawimy jej fundamenty. Dowiesz się jak łączyć ruch z oddechem i jakie to przynosi korzyści na poziomie umysłu.

Prowadzenie: Rzetelność przekazywanej informacji gwarantuje para niesamowitych nauczycieli Kasia & Robert reprezentujących Regionalną Akademię Yogi i posiadających wieloletnie doświadczenie edukacyjne oraz m.in. certyfikaty European Academy of ASHTANGA YOGA, Yoga Aliance:  E-RYT 500, YACEP.

Plan Warsztatu:

– w czasie zajęć przedstawimy niezbędne informacje o jodze.

– będziemy wykonywać ćwiczenia rozruchowe, by poznać możliwości i uświadomić sobie stan swojego ciała.

– nauczymy się sekwencji powitania słońca i świadomego oddechu.

– poznamy niezbędne elementy anatomii jogi tzw. BHP bezpiecznej praktyki.

– poznamy podstawowe asany, przepracujemy teorię w praktyce.

– w posumowaniu wykonamy sekwencje asan ( flow)

– zakończymy warsztat relaksacją.

W czasie spotkania przewidziane są przerwy, podczas których będzie mogli napić się pysznej herbatki czy kawy.

Koszt udziału: To inwestycja tylko 160zł / warsztat. Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 60 zł, która jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie. Płatność tylko na konto:  w Banku PeKao S.A.   53 1240 1590 1111 0010 9178 6288 tytuł przelewu: „Imię, Nazwisko – pierwsze kroki” lub blikiem na tel. 790-022-387

Czas i miejsce: 02 marca 2024r. godzina 10.00 – 14.00
Studio Si Balnce, Olsztyn  ul. Partyzantów 76 / 6

Zapisy:  Na warsztat można zapisać się  przez formularz na stronie: (przejdź do formularza)  lub dzwoniąc do organizatorów pod nr tel. 790-022-387  lub  517-943-790

Dodatkowe informacje:  Wymagany jest luźny strój do ćwiczeń. Mile widziana własna mata do jogi/pilatesu chociaż są też na miejscu w studio. Jeżeli masz wątpliwości natury zdrowotnej czy możesz wziąć udział w warsztatach to skontaktuj się z organizatorami na info@regionalnaakademiayogi.com.pl lub pod numerami telefonów jak wyżej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania warsztatów w przypadku zapisania się mniejszej ilości osób, niż wymagane minimum. Wówczas wszystkie koszty są zwracane.

NAMASTE

Formularz do zapisania się na warsztat