Warsztaty Oddech i Ruch w Olsztynie - opis wydarzenia

         Biorąc udział w tym warsztacie dowiesz się jak prawidłowo i świadomie oddychać. Dlaczego oddech wspomaga zdrowie, koncentrację w czasie treningów, zawodów, rekreacji czy w życiu codziennym. Oddychanie jest procesem autonomicznym ale przekonasz się, że możesz na niego świadomie wpływać. Stres, brak czasu na odpoczynek, pęd życia niejednokrotnie skutkują powstaniem niezdrowych nawyków oddechowych. Na warsztacie przekonasz się, że można to zmienić. Czy ma coś wspólnego  z prawidłowym oddychaniem hasło „..Mniej to znaczy więcej..” Jakie treningi oddechowe stosują sportowcy osiągający najlepsze wyniki na świecie.

Dla kogo?:

Ten warsztat przeznaczony jest dla każdego kto chce poznać zasady prawidłowego oddychania  i nauczyć się oddychać optymalnie w sposób naturalny.

Plan Warsztatu:

Cały warsztat potrwa  3 godziny i będzie podzielony na dwie części:- pierwsza teoretyczna, w której przedstawimy podstawowe zagadnienia na temat prawidłowego oddychania. Przekazywane informacje, będą przeplatały się z prostymi ćwiczeniami oddechowymi.- druga część praktyczna, w której przerobimy ćwiczenia oddechowe ułatwiające prawidłowe oddychanie, a tym samym wspomagające funkcjonowanie organizmu.

Koszt udziału:

To inwestycja tylko 129 zł / za kurs (cena regularna).

To inwestycja tylko  99 zł  / za kurs (dla osób posiadających kartę/karnet Klubu Body Perfect).

Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 50 zł, która jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.

Płatność tylko na konto:  w Banku PeKao S.A.   53 1240 1590 1111 0010 9178 6288 tytuł przelewu: „ Imię, Nazwisko – warsztat oddechowy Olsztyn

lub blikiem na tel. 790-022-387

Zapisy: Na warsztat można zapisać się tylko przez formularz na stronie:

Kliknij tutaj by wypełnić formularz: ZAPISZ SIĘ

lub u prowadzących pod nr tel. 790-022-387  lub  517-943-790

Dodatkowe informacje:

Możesz uzyskać  pisząc maila: info@regionalnaakademiayogi.com.pl lub pod numerami telefonów jak wyżej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania warsztatów w przypadku zapisania się mniejszej ilości osób niż wymagane minimum. Wówczas wszystkie koszty są zwracane.

Prowadzący to: Kasia i Robert – para nauczycieli, którzy na co dzień prowadzą zajęcia  Yogi, Pilatesu czy Zdrowych Pleców. Mają duże doświadczenie, ponad 3000 godzin edukacyjnych. Uczestniczyli w wielu kursach i szkoleniach z zakresu anatomii i technik oddechowych. certyfikaty

European Academy of ASHTANGA YOGA, Yoga Aliance:  E-RYT 500, RYT 500, YACEP.

Powrót do strony głównej: