Warsztat NAUCZ SIĘ ODDYCHĆ PRAWIDŁOWO - ODDETCHNIJ PEŁNĄ PIERSIĄ

24 lutego  2024r. w godzinach 10.00 – 13.30  / Studio Fun&Fit  / Olsztyn – Dajtki ul Konopna 4

Opis warsztatu – przeczytaj lub od razu przejdź do formularza zapisu

Oddychanie jest kluczowym procesem życiowym, który wpływa na wiele aspektów naszego zdrowia i codziennego funkcjonowania . Ale czy Ty oddychasz prawidłowo?  Czy wiesz na czym polega zdrowy oddech? Na co możesz mieć wpływ stosując różne techniki oddechowe?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź biorąc udział w warsztatach.  Przekonasz się, że możesz świadomie wpływać na jakość oddechu, pomimo że jest  procesem autonomicznym. Poznasz jak zmienić  niezdrowe nawyki oddechowe i dlaczego jest to tak istotne.

Poznasz sposoby oddychania, które pomagają w efektywnym dotlenieniu organizmu, dowiesz się jak pracować z ciałem, by oddychać w sposób naturalny i bardziej wydajny. Przekonasz się, że poprzez oddech wpłyniesz na regulację układu nerwowego i własne samopoczucie. Poznasz techniki oddechowe, które poprawią jakość  twojego życia.

Dla kogo? Ten warsztat przeznaczony jest dla każdego kto chce poznać zasady prawidłowego oddychania  i chce nauczyć się oddychać optymalnie w sposób naturalny.  Nie musisz być wyczynowym sportowcem, ani praktykować jogi. Wystarczy chęć do świadomej poprawy jakości oddechu i brak przeciwwskazań do umiarkowanej aktywności ruchowej.

Gdzie i kiedy:  Warsztaty odbędą się 24 lutego w godzinach  10.00 – 13.30 w Studio FUN&FIT na ul. Konopnej 4 w Olsztynie

Plan Warsztatu: Cały warsztat potrwa  3 godziny i będzie podzielony na dwie części:

– część pierwsza, w której przedstawimy podstawowe zagadnienia na temat prawidłowego oddychania. Przekazywane informacje, będą przeplatały się z prostymi ćwiczeniami oddechowymi.

– druga część- praktyczna, w której przerobimy ćwiczenia oddechowe ułatwiające prawidłowe oddychanie, a tym samym wspomagające funkcjonowanie organizmu.

koszt udziału: To inwestycja tylko 119zł / za kurs (cena regularna) i tylko  99 zł  / za kurs (dla osób posiadających aktywny karnet studia Fun&Fit). Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 50 zł, która jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie. Reszta płatna u prowadzących przed rozpoczęciem zajęć.

Płatność tylko na konto:  w Banku PeKao S.A.   53 1240 1590 1111 0010 9178 6288 tytuł przelewu: „Imię, Nazwisko – warsztat oddechowy” lub blikiem na tel. 790-022-387

Zapisy: – Na warsztat można zapisać się tylko przez formularz umieszczony pod opisem wydarzenia  na tej stronie stronie.   lub dzwoniąc do organizatorów pod nr tel. 790-022-387  lub  517-943-790

Dodatkowe informacje: Wymagany jest luźny strój do ćwiczeń. Mile widziana własna mata do Jogi/pilatesu chociaż są też na miejscu w studio. Jeżeli masz wątpliwości natury zdrowotnej czy możesz wziąć udział w warsztatach to skontaktuj się z organizatorami na info@regionalnaakademiayogi.com.pl lub pod numerami telefonów jak wyżej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania warsztatów w przypadku zapisania się mniejszej ilości osób, niż wymagane minimum. Wówczas wszystkie koszty są zwracane.

Prowadzący to: Kasia i Robert – para nauczycieli, którzy na co dzień prowadzą zajęcia  yogi, pilatesu czy zdrowych pleców stosując różne techniki oddechowe.Mają duże doświadczenie, ponad 3500 godzin edukacyjnych. Uczestniczyli w wielu kursach i szkoleniach z zakresu anatomii i technik oddechowych. certyfikaty European Academy of ASHTANGA YOGA, Yoga Aliance:  E-RYT 500, RYT 500, YACEP.