Polityka prywatności

Gromadzenie danych jest wykonywane z należytą starannością i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

Twoje dane osobowe umieszczone są w odpowiednio zabezpieczonej bazie Firmy Robert Kaczkowski. Baza danych w żaden sposób nie jest dostępna dla osób nieupoważnionych. Jakiekolwiek przetwarzanie danych jest wykonywane tylko i wyłącznie dla potrzeb umożliwiających kontakt z klientem w celu informowania o ofercie, bieżących zmianach, promocjach, konkursach, wydarzeniach oraz innych celach marketingowych.

Zapisując się na zajęcia wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zgodę na otrzymywanie – w formie e-mail, sms, mms i innych nośników oraz za pośrednictwem poczty, informacji handlowych pochodzących od działającej pod marką Regionalna Akademia Yogi firmy Robert Kaczkowski z siedzibą we Olsztynie 10-544, ul. Warmińska 5 m 9 zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97 , art. 24 ust.1 pkt 3 i 4 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr 133 poz.883 w  Celach marketingowych. (tekst jednolity z dnia 17 czerwca 2002 r. Dz. U. Nr 101, poz. 926 ) podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Klientom naszym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

W każdym momencie możesz zażądać zaprzestania wykorzystywania Twoich danych osobowych. W tym celu prosimy o kontakt na maila joginolsztyn@gmail.com.